(7 klantbeoordelingen)

Ballerina Sieradenhouder

Genoeg ruimte voor al je sieraden

12,99

Op voorraad

Voor 23:00 besteld, morgen in huis!

Waarom Ditverzinjeniet?

  • Meer dan 1 miljoen klanten gingen je voor
  • Nederlandse cadeaushop sinds 2008
  • 365 dagen gratis retourneren
  • Gratis verzending vanaf €50,-
     

    Beschrijving

    Sieradenhouder in de vorm van dansende ballerina

    Voel jij je ook een prima ballerina wanneer je je parel oorbellen draagt? Dan mag je die oorbellen wel geheel in stijl opbergen in de Ballerina sieradenhouder van Kikkerland. Deze zwarte sieradenhouder is vormgegeven als dansende ballerina. De dansende ballerina biedt genoeg ruimte om al je oorbellen, armbanden, kettingen en ringen aan op te hangen. Deze stijlvolle sieradenhouder staat ook prachtig als accessoire in je slaapkamer. Hoewel de dansende ballerina weinig plek in beslag neemt, kun je ontzettend veel sieraden aan haar lichaam hangen.

    Houder voor sieraden die magnetisch is

    De Ballerina sieradenhouder is magnetisch en gemaakt van staal. De magneet zorgt ervoor dat al je sieraden goed op hun plek blijven zitten of hangen. Deze zwarte sieradenhouder is super om aan een vriend(in) cadeau te geven. Of misschien wel aan je moeder of oma. Iedereen met sieraden kan zo’n houder wel waarderen. De sieradenhouder biedt ieder geval genoeg ruimte voor je hele collectie. Of je nu dol bent op oorbellen of kettingen, deze sieradenhouder mag absoluut niet ontbreken in je slaapkamer of inloopkast. Je koopt dit product online bij Ditverzinjeniet.nl.

      • Sieradenhouder in de vorm van een dansende ballerina
      • Kleur: zwart
      • Genoeg ruimte voor al je sieraden
      • Neemt weinig ruimte in beslag
      • Materiaal: staal
      • Houder is magnetisch
      • Alle sieraden blijven goed op hun plek zitten
      • Prachtig cadeau voor je vriend(in)

     

    Extra informatie

    Enkelvoudige categorie

    sieradenhouders

    7 beoordelingen voor Ballerina Sieradenhouder

    1. meriam

      Het is maar een klein poppetje.ik had groter/robuuster verwacht.

    2. Tineke

      kan eigenlijk nog geen oordeel geven ,want het is voor m’n kleindochter ,die op ballet zit
      en ik moet het nog geven ,maar ik vindt het zelf erg leuk.

    3. Gerben

      Leuke sieradenhouder.
      Product is niet magnetisch hoewel ik had begrepen dat dat we zo was. De Ballerina staat met een magneet op het schoteltje, maar de ballerina is zelf niet magnetisch.

    4. Melinda

      Heel leuk en passend kado. Wel kleiner dan ik verwachtte, maar de ballerina was er hartstikke blij mee.

    5. Eveline

      Vooral geschikt voor ringen en kettingen. Niet alle oorbellen kan je eraan ophangen (knopjes bijv.)

    6. Marcel

      Altijd je juwelen op 1 plek, tevens goed te vinden. Magneetje misschien beetje te zwak, maar over het algemeen goed product

    7. Anoniem

      Leuke sierafenboom. Alleen staat de ballerina wat wankelt op het onderstel. Dat maakt het product iets minder fraai.

    Een beoordeling toevoegen

    Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

    SKU: 567465

    Groter aantal bestellen? Vraag een offerte aan!

    Heb je interesse in het bestellen van een groter aantal (meer dan 10 stuks), van dit product? Vul dan het formulier in en ontvang binnen uiterlijk 24 uur een offerte. We zijn ook direct bereikbaar via [email protected] en op werkdagen telefonisch via +31 (0)85 303 27 66 van 09.00 - 17.00 uur.

    Offerte aanvragen
    • Snelle levertijden uit eigen voorraad
    • Mogelijkheid om te bedrukken
    • Mogelijkheid om te versturen naar meerdere adressen
    • Optie om alle cadeaus te laten inpakken in cadeaupapier
    • Reactie binnen één werkdag na aanvraag
    • Proefexemplaar op aanvraag