
Je bent momenteel op:
Ben je je saaie tent meer dan zat en opzoek naar iets waarmee je zeker opvalt? Deze tent met de vorm en het uiterlijk van het Volkswagenbusje uit de jaren zestig gaat gegarandeerd een grote hit worden op campings en festivalterreinen.
Deze ruime Volkswagen vierpersoonstent is een luxe replica op ware grote van de Volkswagen camper uit 1965. Toen was ‘ie razend populair onder hippies en nu weer helemaal hip bij festivalgangers en backpackers.

Maar niet alleen het uiterlijk van de tent is mooi. In de tent is voldoende ruimte voor vier personen, de twee ruimtes worden van elkaar gescheiden. Daardoor heeft de tent twee volwaardige slaapkamers. Wil je naar buiten, dan hoef je niet via de andere slaapkamer te kruipen: beide ruimtes hebben een rits naar buiten. Mensen die niet te lang zijn kunnen zelfs rechtop staan in de tent, hij heeft een hoogte van 1.83 meter. En dat is lekker, als je de hele dag voor het podium hebt staan springen. De tent is in totaal 3.88 meter lang.

Ook bij regen hoef je niet te vrezen voor natte kleren: de waterdichtheid van het dak is 3000 mm en die van de wanden 1000 mm. Best indrukwekkend, want dat betekent dat je tent zelfs in een stortbui waterdicht blijft. Ook het ingenaaide grondlaken is waterproof.
We wensen je alvast heel veel kampeerplezier toe.
De Volkswagen Tent is verkrijgbaar in de onderstaande kleuren:
.jpg)
.jpg)

Meer info
VW Camper Van Exact Scale Replica Tent
Extra Afbeelding

Producteigenschappen
- Volkswagen tent
- Kleur: blauw, geel of mint groen
- Geschikt voor 4 personen
- Officieel Volkswagen gelicenseerd
- Waterdicht grondlaken ingenaaid
- Waterdichtheid dak 3000 mm
- Waterdichteid wanden 1000 mm
- Gemaakt van polyester
Inhoud van de verpakking
- Volkswagen Tent
- Tentstokken
- Lijnen en haringen
- Handleiding
Afmetingen en gewicht
- Geschikt voor 4 personen
- Buitenmaten: 398 (L) x 187 (H) x 155 (B) cm
- Binnenmaten: 388 (L) x 182,5 (H) x 145 (B) cm
- Afmetingen in verpakking: 85 x 35 x 35 cm
- Gewicht: ongeveer 12,5 kg
Klantfoto’s
Opmerkingen & vragen
Reviews
Stel je voor, je bent 17, je gaat voor het eerst zelf op vakantie met je tent. Steel je dan de show of niet?
Onze 17 jarige zoon heeft voor zijn 17e verjaardag zijn rijlessen gekregen. Zijn wens is een Spijlbus. Samen met ons rekende hij uit hoe lang hij daarvoor moest werken.... mmm dat wordt niet mijn eerste auto. Wat een waanzinnige verrassing toen hij de Spijlbus langs zag komen "lopen". Vrienden vroegen zich gelijk af wie er mee komt rijden in zijn bus, tsja als moeder denk je is het handig om zo'n stoer kado te geven.... Kortom een super kado van een goede kwaliteit. Het ziet er leuk uit en is lekker ruim en praktisch!. Een aanrader dus!
Van Setten
Van Setten
SUPERTENT
SUPERTENT! Gaaf en groot en heel eigentijds... Een aanrader!
Truus Boomgaardt
Truus Boomgaardt
Wut?
"Best indrukwekkend, als je je bedenkt dat de tenten van het Britse leger 0.8 centimeter dik zijn."
Wut? Dat is 8mm, dus veel meer dan 3 of 1. Verder leuk tentje.
Sander
Wut? Dat is 8mm, dus veel meer dan 3 of 1. Verder leuk tentje.
Sander
-
Antwoord Ditverzinjeniet.nl:
Sander, je hebt helemaal gelijk; onze beschrijving van de waterdichtheid klopte niet. Bedankt voor je oplettendheid! Met 3000mm en 1000mm wordt de waterdichtheid van het tentdoek bedoeld, niet de dikte. 3000mm betekend dat het doek gegarandeerd waterdicht is en ook voldoende waterdicht voor de bescherming tijdens stortbuien. De tenten van het Britse leger hebben als specificatie 800mm, daarmee vergeleken is onze tent dus inderdaad indrukwekkend.
Opvallend goed
Deze VW tent overtrof mijn verwachtingen. Hij is veel groter dan ik dacht en geeft echt ruimte aan 4 personen en dan heb je nog plaats over. De gelijkenis met een echt VW busje is 100%. De kwaliteit is ook goed. Voelt stevig aan goed grondzeil en binnentent. Zeer tevreden.
Bart
Bart
Schrijf je eigen review en win € 50,-!
Schrijf je eigen review van de VW Busje Tent en maak elke maand kans op een waardebon van € 50,- te besteden op Ditverzinjeniet.nl!

.jpg)
