Nooit meer handmatig pompen- Automatische wijnfles vacuümpomp
- Zonder kracht 75% van de lucht uit de wijnfles pompen
- Aangestuurd door 2x AAA-batterijen
- Vertraagt oxidatie van je wijn tot ongeveer 7 dagen
- Geen verandering van kleur, aroma’s of smaak
- Kleur: zwart
- Met digitale temperatuurdisplay (celsius en fahrenheit)
- Makkelijk te ‘ontkurken’
Je bent momenteel op:
Speciaal voor vinologen en andere liefhebbers van mooie wijnen hebben we een ideale gadget in huis: de automatische vacuümpomp voor wijnflessen. Nooit meer pompen met je handmatige vacuümpomp: met onze automatische versie zorg je er in een handomdraai voor dat de lucht uit je wijnfles verdwijnt.
De Automatische vacuümpomp is simpel in gebruik: plaats hem over de hals van de wijnfles en druk hem zachtjes aan. De door batterijen aangedreven pomp zal automatisch 75% van de lucht in de fles verwijderen. Hierdoor vertraagt het oxidatieproces. En dat is fijn, want als de wijn oxideert dan veranderen de aroma’s, de kleur en de smaak. Met deze pomp vertraag je het oxidatieproces met ongeveer 7 dagen.
Ook heeft de Automatische wijnfles vacuümpomp een digitale temperatuurdisplay waarop je precies kan zien hoe koel de wijn is. Zo kan je je wijn altijd onder de perfecte omstandigheden opbergen. Heb je zin in een heerlijk glaasje bubbels, of een mooie ronde wijn met een stevige afdronk, klik dan op de pressure release button en je zal de pomp makkelijk kunnen verwijderen.
Proost!
Automatic Wine Preserver
Upload je eigen productfoto en win € 50,-!
Stuur ons je eigen foto van de Automatische wijnfles vacuümpomp in actie en maak elke maand kans op een waardebon van € 50,- te besteden op Ditverzinjeniet.nl!


